Przedsiębiorstwa Usługowo­-Handlowego Jerzy Wiench

 

Nasza firma funkcjonuje na rynku polskim już od ponad 25 lat, głównie na terenie Województwa Opolskiego.

Zakres działalności obejmuje przede wszystkim usługi transportowe, roboty ziemne, wynajem sprzętu ciężkiego oraz kompleksowe wykonawstwo nawierzchni z kostki brukowej.
Specjalizujemy się również w zimowym utrzymaniu dróg. W ostatnim czasie rozszerzyliśmy działalność o sprzedaż kruszyw, kostki granitowej oraz kamieni ozdobnych.

Przedsiębiorstwo posiada własną bazę magazynowo ­- sprzętową, co pozwala nam na stałą współpracę z firmą szkoleniową. Na terenie naszego poligonu przeprowadzane są kursy dla operatorów koparek, ładowarek, koparko­-ładowarek jak również innych specjalistycznych maszyn.

Na wyposażeniu firmy znajdują się m. in. samochody ciężarowe o różnej ładowności, samochód z HDS, samochody dostawcze, koparki, ładowarki, walec drogowy, ubijarki, specjalistyczny sprzęt służący do odśnieżania oraz szereg innych narzędzi i maszyn.

Pozycję na rynku firma buduje w oparciu o bogatą bazę sprzętową, wykwalifikowaną kadrę, a przede wszystkim poprzez wysoką jakość świadczonych usług. Zaufało nam już wiele znanych firm, instytucji oraz wymagających klientów indywidualnych.

Żwirownia…czytaj więcej>>>