Firma PUH Jerzy Wiench posiada duże zaplecze różnego rodzaju żwiru, piasku, kruszyw. Jesteśmy jedną z hurtowni na Opolszczyźnie zaopatrującą zarówno małe jak i duże budowy.

 

Oferujemy m.in.:
piaski na podsypkę,
piaski płukane,
pospółkę żwirową,
żwir 2-8
żwir 8-16
żwir 16-32
ziemia ogrodowa.

Długoletnie doświadczenie, solidność a także fachowość sprawia,że jesteśmy wiodącym dostawcą piasków, kruszyw i innych materiałów budowlanych w regionie opolskim. Zachęcamy do współpracy zarówno dużych jak i detalicznych odbiorców. Zapewniamy, że zespół naszych doradców w sposób profesjonalny zadba o Państwa potrzeby. W sposób profesjonalny i rzetelny dostosuje ofertę do Państwa potrzeb. Nasz zespół to wykwalifikowany personel, ludzie z pasją i zainteresowaniami związanymi z wykonywaną pracą. W związku z wieloletnim doświadczeniem są wstanie dopasować ofertę spełniającą najbardziej wygórowane wymagania. Precyzja i podejście do sprawy to ich klucz do sukcesu. Jesteśmy wstanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zleceniom o czym świadczy rzesza zadowolonych firm. Podejmując współpracę z Firmą Wiench stawiają Państwo na profesjonalizm i doświadczenie. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, firmy i instytucje Państwowe.

 

 

 

 

 

 

Obsługujemy Klientów z miast oraz okolic: Malina, Groszowice Brzeg, Dobrodzień, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Kędzierzyn-Koźle, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Korfantów, Krapkowice, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Olesno, Ozimek, Paczków, Praszka, Prudnik, Strzelce Opolskie, Ujazd, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice,

 

Klienci wyszukali nas między innymi po frazie: żwirownia opole zawada